Kavine Selavy

Paslaugos

Dienos pietūs. Maloni aplinka, lengva muzika ir malonus aptarnavimas Jūsų pusvalandį pavers maloniu atokvėpiu darbo dienos metu. Jūsų patogumui kasdien turime tris dienos pietų kompleksus bei papildomą meniu, jei norėtumėte išsirinkti iš platesnio asortimento. Dienos pietų kaina nuo 2,50 €. Laukiame Jūsų kiekvieną darbo dieną 10.00h. - 16.00h.

Pobūviai. Organizuojame visas jums svarbias šventes: vestuves, krikštynas, gimtadienius, vardadienius, įmonių vakarėlius,verslo vakarienes, gedulingus pietus. Jums tereikia užsisakyti,o mūsų patyrę virtuvės meistrai paruoš nuostabius patiekalus kuriais nustebinsite savo svečius. Mūsų kolektyvas pasirūpins, kad Jūsų šventės malonus įspūdžiai ilgai išliks Jūsų atmintyje.

 

Banketų metu galime priimti iki 80 žmonių, gedulingų pietų metu - iki 120 žmonių, per furšetus net 150 žmonių.

Maistas išsinešimui. Norite savo šventę organizuoti namuose, bet nenorite visą dieną praleisti virtuvėje? Ateikite pas mus, išsirinkite norimą maistą iš meniu, o mes padėsime Jums surengti šventę namuose paruošdami šventinius patiekalus. Jums beliks pakviesti svečius ir kartu mėgautis skaniu maistu.

Išvežamieji pobūviai.Turite patalpas, kurios idealiai tiks Jūsų puotai, bet šioje puotoje norite jaustis kaip svečias o ne organizatorius? Palikite šias problemas mums. Atvažiuosime, paruošime stalą, pagaminsime skanius ir išradingus patiekalus, o aptarnaujantis personalas pasirūpins kad, visą vakarą Jums nieko netrūktų.

Adresas:

Pramonės g. 97, Vilnius

Telefonai:

Administracija :860854649;

Dienos pietų užsakymas į namus ar darbą (d.d. 10-14 val.): 860914081

El. Paštas:

pramones@selavy.lt

 

 

Vardas:
El.Paštas:
Tema:
Žinute:

Kaip mus rasti: