Kavine Selavy

Paslaugos

Dienos pietūs. Darbo dienomis 10 iki 16 val. kavinė „Selavy“ kviečia visus skaniai papietauti, išgerti puodelį kavos ir atsipūsti. Jūsų patogumui kasdien turime du dienos pietų kompleksus bei papildomą meniu, jei norėtumėte išsirinkti iš platesnio asortimento. Neturint galimybės atvykti pas mus, siūlome užsisakyti maistą į namus ar darbą. Atvežimo mokestis Naujosios Vilnios ribose – 0,50 €.

Dvi banketines sales. Mažoji salė, pobūvio metu talpinanti iki 25 žmonių ir didžioji salė, talpinanti iki 50 žmonių. Šiose salėse Jūs galite švęsti visas svarbias šventes. Jums tereikia užsisakyti, o mes viskuo pasirūpinsime: paruošime gražų ir nepriekaištingą stalą, pagaminsime skanų ir šviežią maistą, pasirūpinsime mielu ir geru aptarnavimu. Jei pasirinksite mažąją salę, Jums pageidaujant pakursime židinį.

 

Banketų metu galime priimti iki 50 žmonių, gedulingų pietų metu - iki 80 žmonių, per furšetus net 100 žmonių.

Kambarius. Trys jaukūs renovuoti kambariai kiekvienam, norinčiam ramaus poilsio po ilgos kelionės arba linksmų ir nepamirštamų dienų. Iš jų vienas kambarys- dvivietis, du kambariai-keturviečiai. Kiekviename kambaryje yra WC, dušas, TV. Yra galimybė prisijungti prie WIFI.

Maistą išsinešimui.Norite savo šventę organizuoti namuose, bet nenorite visą dieną praleisti virtuvėje? Ateikite pas mus, išsirinkite norimą maistą iš meniu ir mes tai pagaminsime. Jums beliks pakviesti svečius ir kartu mėgautis skaniu maistu.

Išvežamieji pobūviai.Turite patalpas, kurios idealiai tiks Jūsų puotai, bet šioje puotoje norite jaustis kaip svečias o ne organizatorius? Palikite šias problemas mums. Atvažiuosime, paruošime stalą, pagaminsime skanius ir išradingus patiekalus, o aptarnaujantis personalas pasirūpins kad, visą vakarą Jums nieko netrūktų.

Adresas:

Šiaurės g. 75/ V. Žilėno g. 33, Vilnius

Telefonai:

Administracija :860854649; Dienos pietų užsakymas į namus ar darbą (d.d. 10-14 val.): 860914081

Dienos pietų užsakymas į namus ar darbą (d.d. 10-14 val.): 860914081

El. Paštas:

siaures@selavy.lt

 

 

Vardas:
El.Paštas:
Tema:
Žinute:

Kaip mus rasti: