Kavine Selavy

Paslaugos

Dienos pietūs

Darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. kavinė „Selavy“ kviečia skaniai papietauti, išgerti puodelį kavos ir atsipūsti. Jūsų patogumui kasdien siūlome rinktis iš dvejų dienos pietų kompleksų bei papildomo meniu, jei norėtumėte išsirinkti iš platesnio asortimento. Dienos pietų kaina nuo 3,40 €.

Pobūviai

Organizuojame visas jums svarbias šventes: vestuves, krikštynas, gimtadienius, vardadienius, įmonės vakarėlius, gedulingus pietūs. Jums tereikia užsisakyti, o mes viskuo pasirūpinsime: paruošime gražų ir nepriekaištingą stalą, pagaminsime skanų ir šviežią maistą, pasirūpinsime, kad kiekvienas Jūsų svečias pasijaustų laukiamas.

 

Banketų metu galime priimti iki 35 žmonių, gedulingų pietų metu - iki 60 žmonių, per furšetus - apie 60 žmonių.

Maistas išsinešimui

Norite savo šventę organizuoti namuose, bet turite mažai laiko ruošti maistą? Ateikite pas mus, išsirinkite norimus patiekalus iš meniu,o mūsų virtuvės meistrai padės Jums surengti ir šventę namuose paruošdami šventinius patiekalus . Jums beliks pakviesti svečius ir kartu mėgautis gardžiu maistu ir gerai praleisti laiką.

Išvežamieji pobūviai

Turite patalpas, kurios idealiai tiks Jūsų puotai, bet puotoje norite jaustis kaip svečias o ne organizatorius? Patikėkite mums savo rūpesčius. Atvažiuosime, paruošime stalą, pagaminsime skanius ir išradingus patiekalus, o aptarnaujantis personalas pasirūpins kad, visą vakarą Jums nieko netrūktų.

Adresas:

Vilniaus g. 5, Mickūnai

Telefonai:

Kavinė: 862229029

Administracija: 860854649

Dienos pietų užsakymas į namus ar darbą (d.d. 10-14 val.): 860914081

El. Paštas:

kavine.selavy@gmail.com

 

 

Kaip mus rasti: