Paslaugos

Dienos pietūs
Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. kavinė „Selavy“ kviečia skaniai papietauti, išgerti puodelį kavos ir atsipūsti. Jūsų patogumui kasdien siūlome rinktis iš dvejų dienos pietų kompleksų bei papildomo meniu, jei norėtumėte išsirinkti iš platesnio asortimento. Dienos pietų kaina nuo 5,60 €.
Pobūviai
Organizuojame visas jums svarbias šventes: vestuves, krikštynas, gimtadienius, vardadienius, įmonės vakarėlius, gedulingus pietūs. Jums tereikia užsisakyti, o mes viskuo pasirūpinsime: paruošime gražų ir nepriekaištingą stalą, pagaminsime skanų ir šviežią maistą, pasirūpinsime, kad kiekvienas Jūsų svečias pasijaustų laukiamas.

Banketų metu galime priimti iki 45 žmonių, gedulingų pietų metu - iki 60 žmonių, per furšetus - apie 60 žmonių.
Maistas išsinešimui
Norite savo šventę organizuoti namuose, bet turite mažai laiko ruošti maistą? Ateikite pas mus, išsirinkite norimus patiekalus iš meniu,o mūsų virtuvės meistrai padės Jums surengti ir šventę namuose paruošdami šventinius patiekalus . Jums beliks pakviesti svečius ir kartu mėgautis gardžiu maistu ir gerai praleisti laiką.
Išvežamieji pobūviai
Turite patalpas, kurios idealiai tiks Jūsų puotai, bet puotoje norite jaustis kaip svečias o ne organizatorius? Patikėkite mums savo rūpesčius. Atvažiuosime, paruošime stalą, pagaminsime skanius ir išradingus patiekalus, o aptarnaujantis personalas pasirūpins kad, visą vakarą Jums nieko netrūktų.